Firma IMPEX Sp. z o.o. powstała w 2000 roku. Od początku działalności realizowała zadania wymagające dużego zaangażowania sił i środków. Było to i jest nadal możliwe, dzięki zatrudnieniu wysokokwalifikowanej kadry technicznej i pracowników budów, posiadaniu bardzo dobrze wyposażonego parku maszyn i sprzętu budowlanego oraz bazie produkcyjnej w siedzibie firmy. Głównym kierunkiem naszej działalności jest budowa i remonty stacji paliw, wytwarzanie i montaż konstrukcji stalowych oraz szeroko pojęte roboty inżynieryjne.

Siedziba firmy to m. ŁASK (woj. łódzkie) ul. Kolejowa 12. Miasto leży przy drodze krajowej nr 14 (Wrocław - Łódź).

IMPEX Sp. z o.o. posiada certyfikat TÜV SÜD Industrie Service, potwierdzający spełnienie wymagań jakościowych dotyczących spawania wg EN ISO 3834-3. Zakres stosowania: konstrukcje stalowe, zbrojenia i elementy gotowe z betonu.

Od pierwszych dni swojej działalności firma stale się rozwija. Inwestujemy w unowocześnianie oraz zwiększanie parku sprzętowo-transportowego. Staramy się w produkcji stosować nowoczesne technologie, nowatorskie rozwiązania oraz nowe materiały. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkcyjną.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2013 Impex